Pudełko pełne zabawy to zestaw z książeczką i puzzlami, które zaskoczyły mnie swoją wielkością! Wizualnie przypominają one patyczki do lodó...

Dinozaury i zwierzęta: Pudełko pełne zabawy

By | 10:00 Napisz komentarz
Pudełko pełne zabawy to zestaw z książeczką i puzzlami, które zaskoczyły mnie swoją wielkością! Wizualnie przypominają one patyczki do lodów i jakoś tak myślałam, że będą dużo mniejsze. A są ogromne! Świetnej jakości i po prostu piękne.

Recenzja pudełek:


Każdy zestaw to estetyczne pudełko, książeczka z wierszykami i edukacyjną zabawą na końcu, podkładka do układania i puzzle. Na dwustronnych układankach łącznie kryje się aż osiem obrazków. Wszystkie oczywiście tematycznie związane z pudełkiem, czyli w dinozaurach są same dinozaury. Mało tego, o każdym bohaterze układanki, przeczytamy wierszyk w książeczce. Znajdują się tam też ilustracje identyczne z tymi na puzzlach, dzięki czemu gdyby dziecko miało trudność z odpowiednim ułożeniem elementów, może sprawdzić na obrazku.


Ależ to jest piękny zestaw! Wspaniały prezent dla małych miłośników dinozaurów. Puzzle są bardzo dobrej jakości, układa się je w podkładce bez żadnego problemu, gwarantują fantastyczną zabawę!


Na końcu jest krótka edukacyjna zabawa, tutaj łączenie kształtów, a w zestawie ze zwierzątkami - kolorów. Zadania są bardzo proste, idealne dla najmłodszych dzieci.


Na puzzlach, poza polskimi nazwami - są też angielskie.
Pudełko pełne zabawy: Zwierzęta - tu również mamy doskonałej jakości dwustronne układanki, podkładkę, książeczkę z wierszykami i angielskie nazwy obok polskich.


Wspaniałe ilustracje, elementy które bez problemu układa się w podkładce, estetyczne pudełko: to wszystko tworzy zestaw idealny na prezent! Pudełka Pełne Zabawy zdecydowanie polecają się jako upominki dla dzieci :)----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: