Fotel gamingowy dla dzieci? W wersji mniejszej, ale równie wygodnej jak ich duże odpowiedniki? Dzięki Sharkoon mamy dwa takie cuda w domu, k...

Sharkoon Skiller SGS2 Junior - Młodzieżowe fotele gamingowe

By | 14:00 Napisz komentarz
Fotel gamingowy dla dzieci? W wersji mniejszej, ale równie wygodnej jak ich duże odpowiedniki? Dzięki Sharkoon mamy dwa takie cuda w domu, które cieszą nie tylko oko, ale przede wszystkim sprawiły, że dziewczyny dużo częściej korzystają z biurek!

Recenzja foteli:


Sprawdź, ile kosztują - klik.


Fotele gamingowe Sharkoon Skiller SGS2 Junior idealnie mieszczą się pod najmniejszymi biurkami z Ikei. Na stronie producenta są techniczne specyfikacje (TU). Na fotelu wygodnie siedzi zarówno pierwszoklasistka, jak i nastolatka. Nie mają trudnych do sprzątania miejsc, odkurzaczem z cienką końcówką dziewczyny są w stanie samodzielnie je posprzątać, w razie na przykład wybuchu brokatu przy biurku, co kiedyś miało miejsce.

Fotele można rozkładać do pozycji leżącej, można regulować podłokietniki, podnosić je góra dół - to wszystkiego jest osobny uchwyt, a ich regulacja jest dziecinnie prosta. Poza tym, że to fotele obrotowe - mają też funkcję bujania!

Fotele Sharkoon Skiller SGC2 Junior są rewelacyjne!


----
Dziękujemy Sharkoon za możliwość przygotowania recenzji foteli.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: