Minecraft: Matematyka Megazadania to całkiem nowa seria wydawnictwa Harper Kids, która zachwyciła mnie niesamowicie! Dzięki tym książkom ma...

Minecraft: Matematyka Megazadania

By | 14:00 Napisz komentarz
Minecraft: Matematyka Megazadania to całkiem nowa seria wydawnictwa Harper Kids, która zachwyciła mnie niesamowicie! Dzięki tym książkom matematyka nie będzie nudna :)

Recenzja książek:


Zadania, które znajdziemy w książkach, powinny być standardem w szkolnych podręcznikach - świat idzie do przodu i szkoła też powinna! Zamiast zbierania jabłuszek z Jasiem do koszyczka, można przecież liczyć nietoperze w jaskiniach czy budować ze Stevem z bloków budowle i obliczać, co i ile czego będzie nam potrzebne. Koniecznie obejrzyjcie powyższy film, bo tam pokazuję dokładnie książki i co się w nich znajduje, jakie tematy są poruszane - oczywiście wszystko w klimacie Minecrafta!


Mamy książki na wiek 7+, 9+ i 11+ ale jest ich więcej. I na pewno z czasem kupimy, bo planuję z nich korzystać w edukacji domowej - są fantastyczne!


Zadania przeróżne, od dodawania i odejmowania, przez mnożenie, dzielenie, ułamki, jest geometria i inne matematyczne tematy, dostosowane do wieku dziecka. Jestem zachwycona serią. I bardzo wam polecam!
---
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: