Smerfy: Nowe Przygody w serii Nowa Kolekcja Bajek to bajka mojego dzieciństwa w całkiem odnowionej wersji. Czy ciekawej? To sobie wyjaśnim...

Smerfy: Nowe przygody. Nowa kolekcja bajek - Recenzja książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Smerfy: Nowe Przygody w serii Nowa Kolekcja Bajek to bajka mojego dzieciństwa w całkiem odnowionej wersji. Czy ciekawej? To sobie wyjaśnimy w dzisiejszej recenzji.. :)

Recenzja książki:


Na początku trzeba zaznaczyć, że Smerfy zostały odnowione także na szklanym ekranie. Tak właśnie one teraz wyglądają - jak na ilustracjach w tej książce. Wizualnie zatem książka w niczym nie odbiega wersji telewizyjnej. I mnie się ta wersja zdecydowanie podoba! Choć mam sentyment do Smerfów sprzed lat i zawsze to one będą moim ulubionym wcieleniem tej bajki, to jednak całkiem ciekawie to wszystko w nowym kształcie wygląda.


W książce znajdziemy sześć opowiadań. Odkryjemy dzięki Smerfetce zapomnianą smerfową sztukę walki, będziemy obserwować zmagania Osiłka w przypodobaniu się Smerfetce i próbach zmniejszenia sobie nosa, a także sprawdzimy do czego doprowadzi zbudowanie przez Pracusia robota, który ma zmieniać pieluchy Smerfusiowi. To oczywiście tylko część historii, nie mogę wszystkich zdradzić :)
Każda z nich bardzo nas wciągnęła, a duża i wyraźna czcionka sprawi, że również początkujący czytelnicy bez problemu poradzą sobie z lekturą.


Tak, to jest ciekawa książka, wspaniale wydana, z interesującymi opowiadaniami. A wszystko to w klimacie Smerfów, nie tych które ja znam sprzed lat, ale też bardzo miłych dla oka. My je lubimy, a wy..?----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: