Wielka Mała Niedźwiedzica to książka wydawnictwa Wilga, która hipnotyzuje okładką. Nie można oderwać od niej wzroku, jest przepiękna! To hi...

Wielka Mała Niedźwiedzica - Przepiękna książka z mapą nieba

By | 10:00 Napisz komentarz
Wielka Mała Niedźwiedzica to książka wydawnictwa Wilga, która hipnotyzuje okładką. Nie można oderwać od niej wzroku, jest przepiękna! To historia Wielkiej i Małej Niedźwiedzicy, które wędrują przez Wszechświat w pewnym celu... I spotykają po drodze niesamowite Gwiazdozbiory.


 Recenzja filmowa:


Nie sposób oderwać wzroku od ilustracji. Nimi nie da się nie zachwycić. Są absolutnie fantastyczne, magiczne, wyjątkowe! Te gwiazdozbiory na nocnym niebie są niesamowite, nieziemskie. Dzieło sztuki!


Wielka Niedźwiedzica i Mała Niedźwiedzica mają misję. Pewną misję, której częścią jest przemierzenie Wszechświata i dotarcie w pewne miejsce. Mama Niedźwiedź będzie ciągnąć swą córeczkę z pakunkiem w Wielkim Wozie. Będą na swej drodze spotykać gwiazdozbiory przychylne im, ale też niezbyt przyjaźnie nastawione. Ale ich wędrówka bezpiecznie się zakończy i dowiemy się, co było celem tej podróży.


Poza historią Niedźwiedzic, poznamy mnóstwo ciekawostek dotyczących Wszechświata. Praktycznie każda strona skrywa jakąś ciekawostkę. Więc nie dość, że przyjemność z czytania - to na dodatek nauka. W dodatku w towarzystwie tak doskonałych ilustracji - czy można chcieć więcej..?


Wielka Mała Niedźwiedzica to książka nie tylko dla małych miłośników kosmosu. To książka dla wszystkich. To piękna i mądra lektura. A na dodatek ma w środku gwiazdy, które świecą!








Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: