Mikołajek: Jestem najlepszy wydawnictwa Znak to zbiór, czy też raczej Kolekcja Psot i Wybryków tego przesympatycznego chłopca. To wielka ko...

Mikołajek: Jestem najlepszy!

By | 10:00 Napisz komentarz
Mikołajek: Jestem najlepszy wydawnictwa Znak to zbiór, czy też raczej Kolekcja Psot i Wybryków tego przesympatycznego chłopca. To wielka kolekcja jego najlepszych przygód!


 Recenzja filmowa:


Nasza przygoda z Mikołajkiem nie trwa niestety zbyt długo. Ale już wiem, że będziemy musiały nadrobić zaległości. Mikołajek skradł serca dziewczyn, nawet Oliwki która niekoniecznie jeszcze długo wytrzyma przy czytaniu książek bez kolorowych obrazków - a mimo to Mikołajka wysłuchała w całości!


Mikołajek: Jestem najlepszy! to osiem historii duetu Rene Goscinny i Jean Jacques Sempe. Tom ten zawiera tytułu: Jestem najlepszy, Krokiet, Sylwester, Robię porządek, Wielki słoń, Nieposzlakowana uczciwość, Lekarstwo i Robiliśmy zakupy. Pełne humoru i zabawnych sytuacji, no i przede wszystkim psot historie, przywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, ale również rodziców. Czy Mikołajka da się w ogóle nie lubić..? :)


Przygodę z Mikołajkiem rozpoczynamy od tego, że jest najlepszy w klasie. Zrobił tylko siedem błędów z dyktanda, za co oczekiwał pochwał od rodziców. Dalej, przez Krokieta wędrujemy do Sylwestra - ale nie będzie grudniowej zabawy, a mały dzidziuś Sylwester z którym Mikołajek musi spędzić czas, zamiast bawić się z kolegami. I niestety, nie wszystko pójdzie tak, jak miało...


My już lubimy Mikołajka, a wy..? Jeżeli nie znacie go, jak my wcześniej, sięgnijcie koniecznie po książkę!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: