Young Power , czyli 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat to książka wydawnictwa Znak, która pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych...

Young Power - Młodzi mogą zmieniać świat!

By | 10:00 Napisz komentarz
Young Power, czyli 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat to książka wydawnictwa Znak, która pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych!


 Recenzja filmowa:


Każdy może zrobić coś, co zmieni świat. Co odmieni życie. W tej książce przedstawione są historie trzydziestu młodych ludzi, którzy w jakiś sposób wpłynęli na zmianę tego naszego świata. A już na pewno odmienili swój świat.


Jarek Brodecki oswoił ropuchę. Zuzanna Jabłońska przekonuje, że nie jest polską Billie Eilish. Michał Karbownik strzela gole, zanim wystygnie obiad :) Viki Gabor, Zofia Kierner, Zuzanna Kuffel, Tymon Radzik... To tylko niektóre nazwiska młodych ludzi, o których przeczytamy w książce.


Te historie, ta książka może inspirować młode pokolenie do chęci wprowadzania zmian, do odkrywania tego, co fascynujące, do odmieniania rzeczywistości. Young Power pokazuje, że młodzi mają moc. Każdy ma moc, wystarczy tylko chcieć!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: