Seria Wszystko o... wydawnictwa Dragon to mądre i piękne książki, z którym można się dużo dowiedzieć o danym zwierzęciu. Pokazywałam wam ju...

Wszystko o pszczołach i niedźwiedziach - Piękne i mądre książki

By | 19:00 Napisz komentarz
Seria Wszystko o... wydawnictwa Dragon to mądre i piękne książki, z którym można się dużo dowiedzieć o danym zwierzęciu. Pokazywałam wam już z tej serii Koty, Krowy, Konie... Dziś przyszedł czas na Wszystko o Pszczołach i Wszystko o Niedźwiedziach.


 Recenzja filmowa:


Wszystko o Pszczołach to czytelniczy must have dla dzieci. Pszczoły są zagrożonym gatunkiem, człowiek je niszczy i niewiele brakuje, by doprowadzić do ich wyginięcia... Trzeba to zmienić, bo bez pszczół nie będzie nic. Z tej książki dowiemy się, co robią pszczoły dla świata, jak żyją i mieszkają, jakie są pszczele rodziny i wiele, wiele innych ciekawostek i informacji na temat tych skrzydlatych owadów.

Wszystko o Niedźwiedziach to podróż przez kontynenty, przez gatunki tych olbrzymich ssaków, poznamy ich budowę, miejsca w których żyją, sposób odżywiania się, dowiemy się również co nieco o niedźwiedzich mistrzach olimpijskich i poznamy sławne misie! I jest tu panda - naszej małej Oliwii ukochane stworzenie, dzięki czemu książka wskoczyła do kanonu jej ulubionych i codziennie czytanych ;)
Wszystko o... to seria idealna i dla przedszkolaków i dla starszych dzieci. Piękna, kolorowa, pełna informacji i ciekawostek. Czytając, wiedza sama wchodzi do głowy! Warto ją znać.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: