Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę  wydawnictwa Egmont to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tej poznańskiej sagi! Małgorzata Musierowicz z...

Na Jowisza! Małgorzata Musierowicz uzupełnia Jeżycjadę

By | 10:00 Napisz komentarz
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę wydawnictwa Egmont to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tej poznańskiej sagi! Małgorzata Musierowicz zabiera nas do miejsc, które znane są z książek, ale nie tylko - bo ta książka to encyklopedia pojęć, postaci, ciekawostek i nieznanych dotąd informacji dotyczących serii.


 Recenzja filmowa:


Książka jest ogromna! Trzymając ją w rękach możemy się zacząć domyślać, jak wiele ciekawostek się z niej dowiemy, bo jest na prawdę pokaźnych rozmiarów. No dobrze, to otwieramy. I naszym oczom ukazuje się mapa...


Poznańskie Jeżyce, moje okolice! Całkiem niedaleko mieszkamy, często tymi uliczkami się przechadzamy - a Jeżycjadę oczywiście znam, choć nie czytałam wszystkich książek z serii i nigdy nie spacerowałam po Poznaniu szlakiem jeżycjadowych miejsc. To znaczy nie zwracałam na nie aż takiej uwagi, bo gdzie akcja się rozgrywa doskonale wiem i miejsca, o których autorka pisze w swej popularnej serii świetnie znam.


Książka ta to skarbnica jeżycjadowych miejsc, postaci, kojarzących się z sagą przedmiotów. Ogrom tu ciekawostek! I zdjęć i rękopisów, listów, ilustracji i jeszcze więcej zdjęć. Coś pięknego.


Jestem pewna, że każdy fan Jeżycjady zachwyci się tą książką. I każdy fan koniecznie musi ją przeczytać! Tego bowiem w Jeżycjadzie nie znajdziecie. To jest tylko tu :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: