Basia Królowa to książeczka z serii Ziarenka Piasku wydawnictwa Lemoniada, dzięki której poznamy ciekawe informacje na temat królewien. Czy...

Basia Królowa - urocza książeczka

By | 10:00 Napisz komentarz
Basia Królowa to książeczka z serii Ziarenka Piasku wydawnictwa Lemoniada, dzięki której poznamy ciekawe informacje na temat królewien. Czy każdy może zostać królową..?

Recenzja filmowa:


Książeczka ma urocze ilustracje. Skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Możemy się z niej dowiedzieć ciekawych informacji na temat królowych z przeszłości, ale także z teraźniejszości. A na niektórych stronach znajdziemy również zadania do wykonania.


Czy królowe istnieją? Czy faktycznie rządzą światem? Co ma wspólnego rosół z królową? I czy Basia może nią zostać, skoro nie urodziła się księżniczką? Na te pytania odpowiedzi szukajcie w książeczce!


Basia Królowa to cudowna, ciepła opowieść o małej dziewczynce, która bardzo marzy aby być królową. I nie przejmuje się, gdy przyjaciele próbują jej przemówić, że to niemożliwe. Ona wie swoje, ma swoje marzenia i się ich mocno trzyma... :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: