Najlepsze Przyjaciółki to drugi tom komiksu wydawnictwa Jaguar, w którym poznamy dalsze losy szkolnych przyjaciółek z książki Prawdziwe Prz...

Najlepsze Przyjaciółki - Drugi tom komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz
Najlepsze Przyjaciółki to drugi tom komiksu wydawnictwa Jaguar, w którym poznamy dalsze losy szkolnych przyjaciółek z książki Prawdziwe Przyjaciółki.


Videorecenzja:


Akcja drugiego tomu dzieje się w szóstej klasie. Sara, główna bohaterka, zmaga się m.in ze stanami lękowymi, które nie ułatwiają jej i tak już niełatwego nastoletniego życia. Ciężko dogadać się z rówieśnikami, którzy w tym wieku potrafią być okrutni..


To komiks poruszający problemy nastolatków, bo na pewno wielu z nich znajdzie w Sarze coś, z czym będzie można się utożsamić. Problemy z nawiązaniem znajomości, przyjaźni. Manipulowanie "przyjacielem", udawanie kogoś kim się nie jest. Byle tylko mieć przyjaciela...


Komiks ma bardzo ładne ilustracje, praktycznie niczym nie różnią się one od tych z pierwszego tomu, dzięki czemu książki tworzą piękną całość. Warto po nie sięgnąć, gdy wchodzi się w wiek nastoletni.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: