Hotel Flamingo to ośrodek nie cieszący się już zbytnią popularnością. W ciągu ostatnich trzech lat jego gościem była żółwica, która pobyt p...

Hotel Flamingo - Ależ to jest książka!

By | 12:00 Napisz komentarz
Hotel Flamingo to ośrodek nie cieszący się już zbytnią popularnością. W ciągu ostatnich trzech lat jego gościem była żółwica, która pobyt przespała... Zwierzęta prowadzące hotel nie wiedzą już, co mają robić aby wyróżnić się na tle konkurencji. I wtedy przybywa Ania Mosteczek...


 Videorecenzja:


Ania Mosteczek odziedziczyła hotel i właśnie do niego przybyła. Przeraziło ją to, co zastała na miejscu. To przecież niesamowite miejsce z ogromnym potencjałem! Ania postanawia przywrócić hotelowi jego dawną świetność. Z pomocą zwierząt - pracowników, zabierają się ostro do pracy.


Hotel Flamingo wydawnictwa Wilga to niezwykle ciepła opowieść o przyjaźni, pełna zabawnych perypetii historia i tym, że nie można się poddawać w dążeniu do celu. Mała dziewczynka postanowiła zrobić wszystko, aby jej hotel był miejscem, do którego chętnie będą przyjeżdżać goście i pokazuje, że nie zawsze jest łatwo, ale gdy się chce - można wszystko.


Książka ma piękne wnętrze, cudowne ilustracje które są dokładnie takie, jakie byśmy sobie wyobrażały po lekturze. A z informacji ze strony wydawnictwa można się dowiedzieć, że to pierwszy tom. I teraz my się nie możemy doczekać kolejnych!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: