Komiksy są super! To nie tylko nazwa serii wydawnictwa Egmont, ale też idealne określenie tego gatunku. Komiksy są na prawdę świetne, warto ...

Kamila i konie - Pierwszy tom komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz
Komiksy są super! To nie tylko nazwa serii wydawnictwa Egmont, ale też idealne określenie tego gatunku. Komiksy są na prawdę świetne, warto je czytać. A w dzisiejszych czasach na rynku jest ogromny ich wybór, również dla dzieci. Jedną z nowych serii, na którą uwagę zwrócą wszyscy miłośnicy koni, jest Kamila i konie.


 Videorecenzja:


To komiks pełen koni. I historia Kamili - jak się zaczęła jej miłość do koni? Początkowo wcale nie lubiła tych zwierząt. Wybierając dodatkowe zajęcia, ani przez chwilę nie pomyślała o zapisaniu się do klubu jeździeckiego. Przypadek sprawił, że pomogła pewnemu konikowi, który nie był zbyt dobrze traktowany. A kolejne dni sprawiły, że zapisała się do klubu - a właściwie z pomocą konia zastąpiła pewnego człowieka, który nie był ani trochę zadowolony że ma styczność z końmi, ale miał wykupiony abonament i nie chciał rezygnować.


Jaki to jest piękny komiks. Bardzo dużo tu koni i przygód z nimi w roli głównej, ale również sporo wiedzy - o rasach koni, o ich budowie, itp... Komiks nie tylko bawi, ale i uczy. Jest bardzo wartościową lekturą!


Kamila i konie to must have dla miłośników tych fantastycznych zwierząt.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: