Nagrywając recenzję lalki byłam przekonana, że kupując pudełko z LOL OMG będziemy mieć taką samą niespodziankę z zabawki, jakie są w kulach...

LOL Surprise OMG - Kilka słów o lalce

By | 20:00 Napisz komentarz
Nagrywając recenzję lalki byłam przekonana, że kupując pudełko z LOL OMG będziemy mieć taką samą niespodziankę z zabawki, jakie są w kulach LOL Surprise. Ale teraz to już nie wiem, czy faktycznie tak jest..? W sklepach internetowych w miniaturkach serii Diva jest nasza lalka :)


Sprawdź, gdzie i za ile kupić lalkę - klik.

Niemniej jednak, dla nas wnętrze pudełka było niespodzianką, nie wiedziałyśmy jaka lalka się tam kryje. W grudniu ich ceny były kosmiczne, na szczęście Gwiazdor zaopatrzył się w nią dużo wcześniej i nie wydał więcej, niż teraz kosztują (a ile kosztują - klik) :) Z lalką był pewien problem - nie szło jej założyć futerka... Strasznie się przy tym namęczyłyśmy! Na ratunek przyszła babcia i jakoś udało się nią w nie wcisnąć, ale od tamtego czasu go nie zdejmuje. A szkoda że tak opornie to szło, bo futerko jest przemilutkie i puszyste i chętnie lalki Barbie by się z LOL zamieniały ubiorem.
Laleczka ma nogi jak stare Barbie. Ależ się ucieszyłam gdy ją do ręki wzięłam! Nareszcie lalka z lekko elastycznymi nogami :) Dzisiejsze Barbie są plastikowe, 20 lat temu miały takie jakby lekko gumowe kończyny, że mogły zginać kolana i łokcie. LOL takie właśnie nóżki ma.

A co jeszcze warto wiedzieć o lalce? Zapraszam na film:

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: