Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha od wydawnictwa Wilga to kolejny tom bestsellerowej serii, którą uwielbiamy! Po ostatnim, z zimową wy...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha

By | 11:18 Napisz komentarz
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha od wydawnictwa Wilga to kolejny tom bestsellerowej serii, którą uwielbiamy! Po ostatnim, z zimową wyprawą na feriach, przyszedł czas na odrobinę lata. Wkrótce nadejdą wakacje, do których Emi zaczyna się przygotowywać.


 Videorecenzja:


Historia zaczyna się od wielkich porządków - mama Emi zarządziła sprzątanie szafy, przejrzeć ubrania, pozbyć się za małych, zobaczyć czy czegoś nie brakuje na nadchodzące lato. Emi uczy się, dlaczego mniej znaczy więcej. I co zrobić z ubraniami, których już nie potrzebuje.


W końcu nadchodzą upragnione wakacje, a Emi wraz z przyjaciółmi wyjeżdża na obóz windsurfingowy. My oczywiście będziemy im towarzyszyć podczas tego wyjazdu, a przy okazji poznamy nowe miejsca, może nawet nowe zwierzęta (jeśli nie każdy je znał). Przejedziemy się nawet Ogórasem!


Emi to niesamowicie sympatyczna dziewczynka, książki z nią w roli głównej czyta się z ogromną przyjemnością. Z wydarzeniami przedstawionymi na ich kartach wiele dzieci może się utożsamić, ale też dużo można się z nich nauczyć. Bardzo lubimy Emilkę i jej przyjaciół i z niecierpliwością czekamy na kolejne ich przygody!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: