Seria Akademia Szpiegów wydawnictwa Czarna Owca postanowiła wspiąć się po drabinie naszych ulubionych serii książkowych bardzo wysoko. Co p...

Akademia Szpiegów: Sopel Bramkostrzelny

By | 21:30 Napisz komentarz
Seria Akademia Szpiegów wydawnictwa Czarna Owca postanowiła wspiąć się po drabinie naszych ulubionych serii książkowych bardzo wysoko. Co prawda to dopiero drugi tom, który przeczytałyśmy - ale tyle wystarczy aby stwierdzić, że będzie to jedna z naszych ulubionych szpiegowskich serii! Sopel Bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej - tak brzmi tytuł trzeciego już w sumie tomu przygód Anakina i Omegi.


 Videorecenzja:


To historia ze sportem w tle, a dokładniej z piłką nożną. Anakin i Omega dostają od Czternastego ważne zadanie - muszą się dowiedzieć, o co chodzi z transferem najlepszego polskiego strzelca. Aby wykonać zadanie główne, mają do zrobienia mniejsze zadania, jak na przykład Anakin musi zdobyć kartę członkowską klubu piłkarskiego. A Omega zaczyna od przeprowadzenia wnikliwego wywiadu o Soplu...


Jak już wspomniałam, to druga nasza książka z tej serii ale już możemy stwierdzić, że kochamy Akademię Szpiegów! Książki strasznie wciągają, nie pozwalają odłożyć ich na półkę, przez cały czas czytania istnieje przeraźliwa chęć natychmiastowego rozszyfrowania, o co tam chodzi... Ale nam się nie udało zgadnąć. Zakończenie było zaskoczeniem.


Martynka mówi, że to świetna książka, bardzo ją wciągnęła i chciałaby się wcielić w rolę Omegi i zostać szpiegiem jak ona. Wytropić jakąś aferę. Martynce bardzo się podobała lektura i nie może się doczekać kolejnych części!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: