Wielka Księga Bajek: Psi Patrol wydawnictwa Media Service Zawada - to prawdziwe cudo! Pięknie wydana, idealna na prezent dla każdego fana p...

Wielka Księga Bajek: Psi Patrol

By | 10:00 Napisz komentarz
Wielka Księga Bajek: Psi Patrol wydawnictwa Media Service Zawada - to prawdziwe cudo! Pięknie wydana, idealna na prezent dla każdego fana piesków. To kolejna już z serii Wielkich Ksiąg o Psim Patrolu, a w jej wnętrzu kryją się opowieści, które być może znasz z telewizji, a być może nie... :)


 Videorecenzja:


Zachwycam się każdorazowo Wielkimi Księgami Bajek, gdy tylko na nie spojrzę. Są rewelacyjnie wydane, mają piękne, bajecznie kolorowe wnętrza - a ilustracje niczym nie odbiegają od wersji ze szklanego ekranu. Czcionka jest duża, bardzo duża - początkowy czytelnik da sobie z nią na pewno radę.


Historie, które w książce się znalazły, można również oglądać w tv - dlatego niektóre możemy kojarzyć. Na przykład jak pociąg utknął na torach - ten odcinek znamy niemalże na pamięć, jakoś często na niego trafiałyśmy. Oli jest przeszczęśliwa, że jeszcze częściej możemy o nim czytać.


Cudo, no po prostu cudo...Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: