Ostatnie dzieciaki na Ziemi to seria książek wydawnictwa Jaguar dla czytelników 9+ która z pewnością wielu młodym czytelnikom przypadnie do...

Ostatnie dzieciaki na Ziemi w piątym tomie przygód

By | 10:00 Napisz komentarz
Ostatnie dzieciaki na Ziemi to seria książek wydawnictwa Jaguar dla czytelników 9+ która z pewnością wielu młodym czytelnikom przypadnie do gustu! W piątym tomie są oczywiście znani nam już bohaterowie i są zombie. A także inne stwory potwory, którym dzieciaki stawić muszą czoła.


 Videorecenzja:


Ostatnie Dzieciaki to książki pełne humoru i można by rzec, lekko przerażające - no bo zombie i inne takie, ale tytułowe Dzieciaki są tak fajnymi, barwnymi postaciami, że nie sposób przejmować się jakimiś tam potworami, gdy oni stawiają im czoła. Zawsze wyjdzie zabawnie!


O czym przeczytamy w piątym tomie? O tym, jak przetrwali pierwszą zimę po apokalipsie zombie, o odkryciu nowych mocy, pojawi się też nowy złoczyńca! A dzieciaki jak zwykle, będą próbowali w tym wszystkim przetrwać, zwalczyć potwory i ocalić świat.


A komu mało wrażeń po lekturze - może obejrzeć je w wersji telewizyjnej, bowiem przygody Ostatnich Dzieciaków są na Netflixie!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: