Wielka Księga Youtubera od wydawnictwa Wilga to książka stworzona dla dzieci, którym marzy się zostać youtuberem. Przeczytają w niej co nie...

Wielka Księga Youtubera

By | 10:00 Napisz komentarz

Wielka Księga Youtubera od wydawnictwa Wilga to książka stworzona dla dzieci, którym marzy się zostać youtuberem. Przeczytają w niej co nieco o historii serwisu YouTube, a także o tym, co powinno charakteryzować dobrego youtubera. Bardzo dużo tu porad, wskazówek i ciekawostek.


Recenzja filmowa:


Lekturę zaczynamy oczywiście od przeczytania, kiedy i jak powstała platforma YouTube i kto ją stworzył. Jaki był pierwszy film na nią wgrany i jak się rozwijała na przestrzeni lat. Przyznam, że wcześniej nie miałam o tym pojęcia.


W książce znajdziemy rozdziały o cechach dobrego youtubera, o rodzajach youtuberów, o tym jak nimi zostać rzecz jasna, a także gdzie nagrywać filmy. Przeczytamy też rozmowy z youtuberami, które mogą nas zainspirować do stawiania kroków na tej platformie. Są też opisane różne kanały, podzielone na kategorie - jak na przykład moda, uroda, majsterkowanie, podróże, pranki, zabawki, książki...


Wiele dzieci w dzisiejszych czasach marzy o karierze youtubera. Myślę, że warto dać im do przeczytania tę książkę. Przekonają się z niej, że to wcale nie jest taka prosta rzecz to nagrywanie filmów, wymaga to dużo pracy i zaangażowania.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: