Horrrendalna Historia Polski to kolejna książkowa seria wydawnictwa Harper Kids, którą warto znać i mieć! W niesamowicie humorystyczny spos...

Horrrendalna Historia Polski: Zagmatwane Zabory i Sakramencki Sarmatyzm

By | 10:00 Napisz komentarz

Horrrendalna Historia Polski to kolejna książkowa seria wydawnictwa Harper Kids, którą warto znać i mieć! W niesamowicie humorystyczny sposób, czasami trochę straszny ale zawsze zabawny, opowiada nam historię danego okresu w dziejach Polski.


Recenzja filmowa:


Ależ żałuję, że tych książek nie miałam w dzieciństwie. Nie lubiłam w szkole historii, nie lubiłam suchych faktów z podręcznika - ale czuję, że to byłby jeden z moich ulubionych przedmiotów, gdybym czytała te książki. Dlatego teraz kolekcjonuję je dla moich dziewczyn. Duża już je ze mną czytała, ale wiem że w pełni skorzysta z nich, gdy będzie trochę starsza.


Książki są fantastycznie stworzone, przeplatają się tu komiksowe scenki z informacjami i ciekawostkami na dany temat, jest dużo ilustracji i bardzo duża dawka humoru. One sprawią, że dzieciaki pokochają historię. I nie będą się nigdy nudzić na myśl o niej! Historia może się kojarzyć wesoło, humorystycznie, odrobinę strasznie i po prostu fajnie. Z tą serią to możliwe.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: