Świat stoi u progu katastrofy klimatycznej. Sytuacja robi się na prawdę bardzo nieciekawa i wszystko wskazuje na to, że niektóre gatunki zwi...

Bractwo Zagrożonych - Przetrwać...

By | 10:00 Napisz komentarz

Świat stoi u progu katastrofy klimatycznej. Sytuacja robi się na prawdę bardzo nieciekawa i wszystko wskazuje na to, że niektóre gatunki zwierząt tego nie przetrwają... Aby temu zapobiec - powstaje Bractwo Zagrożonych. To świetna książka wydawnictwa Harper Kids, którą warto znać.


Recenzja filmowa:


Nukilik poznajemy, gdy dryfuje ze swoją niedźwiedzią mamą na wielkiej krze, która odczepiła się od lądolodu. Obie są okrutnie głodne i nie wiedzą, co powinny zrobić... Gdy na brzegu ich kry ląduje maskonur i informuje niedźwiedzice, że muszą natychmiast płynąć do brzegu - obie wskakują do wody. Ale tylko jedna wypływa...


Przerażona, totalnie wygłodzona Nukilik trafia na ludzką osadę. Rzuca się na jedzenie i niestety, pochłania również duże ilości lekarstw. Na szczęście ludzie się nią zaopiekowali i Nukilik trafia do miejsca, gdzie może spokojnie dochodzić do siebie. I poznaje tam narwala.


Niedźwiedź polarny, narwal, orangutan i łuskowiec - ta czwórka stworzy Bractwo Zagrożonych, które spróbuje uratować świat i zapobiec katastrofie. To bardzo emocjonująca, przygodowa i poruszająca historia! Porusza tematy, o których musi być głośno. Warto ją znać.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: