Zdalnie sterowana straż pożarna od Artyk to kolejny pojazd z serii Funny Toys for Boys, który działa jak prawdziwy!

Straż Pożarna zdalnie sterowana od Artyk

By | 18:00 Napisz komentarz

Zdalnie sterowana straż pożarna od Artyk to kolejny pojazd z serii Funny Toys for Boys, który działa jak prawdziwy!


Recenzja filmowa:


Nie ma tutaj co prawda dźwięków syreny strażackiej, ale po włączeniu pojazdu usłyszymy pracujący silnik. To, co mnie najbardziej zachwyciło - to migacze! Kiedy skręcamy samochodem, migacz mruga i słyszymy jego dźwięk. Tak samo przy cofaniu - zapalają się światła cofania i jest odpowiedni dźwięk. Urzekło mnie to w tym samochodzie totalnie.


Auto stworzone jest na niebezpieczne misje. Rozwija zawrotne prędkości i ma kosz na wyciągniku, w którym jakaś figurka czy inna zabawka może udzielić pomocy poszkodowanym. Nie mamy tutaj otwieranych drzwi, więc nie wsadzimy zabawek do środka - ale to zrozumiałe w zdalnie sterowanych pojazdach, bo gdyby tak ruszyć do tyłu z otwartymi drzwiami, to mogłoby to się dla nich skończyć różnie w przypadku napotkania przeszkody. Ciężarówka ma lusterka, które są gumowe! Normalnie czad, że o takiej drobnostce ktoś tutaj pomyślał i dzięki temu, nigdy nam się lusterko nie urwie w przypadku jakiejś przeszkody na trasie.


Po włączeniu wozu strażackiego, jego kabina się podświetla. Świecą się też światła w trakcie jazdy i wyżej wspomniane już migacze oraz światła cofania. Tego niestety nie da się pokazać na zdjęciu, tak samo jak jej dźwięków i sposobu jazdy - zachęcam więc do obejrzenia filmu, który nagrałam. Myślę, że warto :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: