Seria książek Minecraft: Kroniki Woodsword wydawnictwa Harper Kids to seria, od której się nie oderwiesz. A Ostatnie Starcie to niestety o...

Minecraft: Ostatnie starcie. Ostatni tom serii...

By | 10:00 Napisz komentarz

Seria książek Minecraft: Kroniki Woodsword wydawnictwa Harper Kids to seria, od której się nie oderwiesz. A Ostatnie Starcie to niestety ostatni tom. Szósty, bo to całkiem rozbudowana historia, ale straszny smutek że ostatni!


O książce w filmie:


W szóstym tomie bohaterowie - czyli dzieciaki uczęszczające do jednej szkoły, które za sprawą nauczycielki i wirtualnych gogli przenoszą się do świata gry! - będą musieli stawić czoła Królowi, który będzie w posiadaniu Kamienia... Inaczej źle się to wszystko skończy. Ale w świecie rzeczywistym też wygląda na to, że źle się może skończyć. Że może się w ogóle skończyć! Czy to faktycznie koniec gry..? Czy może koniec jest początkiem czegoś nowego..?


Trochę zawiłości musi być, bowiem Ostatnie Starcie jest tomem, który absolutnie nie zasługuje na zdradzanie jego treści. Daj się porwać lekturze, a dowiesz się jak się to wszystko skończy!


Lubimy, nie my wręcz uwielbiamy tę serię! Przygodowa, dużo się dzieje, strasznie fajnie napisana i te przejścia - raz bohaterowie są w świecie Minecraft, za chwilę wracają do rzeczywistości. Wnosi to sporo dynamizmu i nadaje ciekawej akcji. Szkoda, że to już koniec. Bardzo polubiłyśmy te dzieciaki :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: