Strrraszna Historia to seria książek wydawnictwa Harper Kids, które kocham całym sercem! To wznowienia, one podobno były naście lat temu, a...

Strrraszna Historia: Ci koszmarni Celtowie i Narwani Normanowie

By | 18:00 Napisz komentarz
Strrraszna Historia to seria książek wydawnictwa Harper Kids, które kocham całym sercem! To wznowienia, one podobno były naście lat temu, ale ja ich nie znałam i przyznam, że bardzo tego żałuję. Jestem pewna że z tymi książkami lubiłabym historię!

Recenzja filmowa:


To są książki dla ludzi o mocnych nerwach ;) Jest czasem brutalnie, są czasami ohydne rzeczy opisywane, ale tak to właśnie wtedy wyglądało... Mnie to zachwyca! Ten sposób opisywania wydarzeń, coś pięknego!


Każda z książek z tej serii ma taki trochę misz-masz we wnętrzu. Trochę komiksowych scenek, trochę pamiętników i dzienników, dużo faktów historycznych i ciekawostek, oj bardzo dużo ciekawostek. Są tu też ilustracje w klimacie książkowym, co dodatkowo umila czytanie.


Książki napisane są z humorem, zdecydowanie można się uśmiechnąć przy lekturze. Poznamy historyczne wydarzenia od strony, jakiej nikt nam nigdy nie opowiadał. Tego w podręcznikach szkolnych nie znajdziecie, a szkoda!


Kim byli Celtowie i Normanowie? O nich właśnie są te dwie nowości, które bardzo wam polecam. Fantastycznie opisane wydarzenia, codzienność ludzi żyjących w tamtych czasach, no cudo, po prostu cudo! I warto kupować te książki nawet jeżeli ma się za małe dzieci, bo nigdy nie wiadomo kiedy nakład się wyczerpie. One nie są drogie, ich cena okładkowa to 19.99. Trzeba je mieć w domowej biblioteczce, mając dzieci!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: