Zabawki zdalnie sterowane sprawiają ogromną radość! Ale niestety nie wszystkie są dobre dla dzieci. Nie wszystkie łatwo się obsługuje, nie w...

Tańczący Robot zdalnie sterowany

By | 18:00 Napisz komentarz

Zabawki zdalnie sterowane sprawiają ogromną radość! Ale niestety nie wszystkie są dobre dla dzieci. Nie wszystkie łatwo się obsługuje, nie wszystkie reagują odpowiednio na dziecięce przyciskanie. A jaki jest Tańczący Robot marki Artyk?


Recenzja filmowa:


Robot jest ogromny! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak duży, totalnie nie zwróciłam uwagi na wymiary podane na stronie. Ma 30 centymetrów i jest świetnym towarzyszem dziecięcych zabaw. Chodzi, kręci się w kółko, tańczy, trzęsie trochę jakby pupką :) I co najważniejsze - można go programować.


Oczy robota się świecą... Robi wrażenie, jakby mrugał. Jest bardzo dobrze wykonany, tak jak mówiłam w filmie - dużo u nas przeszedł, a sami widzicie że jego stan jest idealny. Robot ma ruchome ramiona - rusza nimi w trakcie korzystania z pilota, ale też dziecko może zmienić im położenie.


Bardzo podoba mi się opcja programowania. Możemy stworzyć własny układ robotowych kroków i wywijasów i odtwarzać go tak długo, aż nie zastąpimy nowym. Świetna sprawa.


Robot należy do serii zabawek Funny Toys for Boys i jest jednym z naszych hitów marca! Świetnie się nim steruje, nie ma żadnych opóźnień ani nic takiego, nasza mała Oli doskonale sobie radzi z obsługą pilota i jest zadowolona, bo robot jej słucha i robi dokładnie to, co Oli zadecyduje.


Chodzi, jeździ, kręci się, tańczy, mruga, wydaje dźwięki - czegóż chcieć więcej..? No i to programowanie - doskonała sprawa!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: