Seria Funny Toys for Boys marki Artyk to jak już być może wiecie - masa przeróżnych, nowych zabawek. I nie, one nie są tylko dla chłopców! ...

Samochód do przewozu koni i Pogotowie z serii Funny Toys For Boys

By | 18:00 Napisz komentarz

Seria Funny Toys for Boys marki Artyk to jak już być może wiecie - masa przeróżnych, nowych zabawek. I nie, one nie są tylko dla chłopców! Dziewczynki też się nimi doskonale bawią :)


Recenzja filmowa:


Opowiem wam dziś o pojazdach, które jeżdżą bez użycia baterii, ale baterie w sobie mają. Choć nie muszą tak na prawdę, bo i bez nich zabawa jest na sto procent. Baterie zasilają tutaj sygnały świetlne i dźwiękowe. Myślę, że bardzo przypominają te prawdziwe! Każdy pojazd ma trzy przyciski, które uruchamiają światełka na dachach i dźwięki odpowiednie dla danego rodzaju pojazdu. No wiecie, karetka wydaje dźwięki karetki, a ciężarówka z koniem typowo wielkosamochodowe odgłosy.


Do poruszania się, samochody nie potrzebują baterii - mają napęd tzw frykcyjny, czyli wystarczy je popchnąć, a one jadą. Otwierają się im wszystkie drzwi, można zdjąć dachy, a do środka wkładać figurki i małe zabawki - auta mają dużo miejsca na to. Jeśli o ich wielkość chodzi, samochód do przewozu koni jest odrobinę większy niż karetka pogotowia. Jakie są w stosunku do ręki, zobaczycie w filmie.


W zestawie z autem do przewozu koni jest koń - z prawdziwego zdarzenia figurka, która praktycznie niczym nie różni się od figurek znanych firm. Jest taka sama wzrostowo i tylko odrobinę bardziej miękka, ale nie gumowa ani nic z tych rzeczy. Koń stoi, na koniu mogą jeździć ludziki czy laleczki, wszystko działa tak, jak w figurkach popularnych marek :)Tego na zdjęciach tak dobrze nie widać, ale w środku jest całkiem dużo miejsca na zapakowanie też innych zwierząt czy dodatkowego źrebaczka.


Z karetką mamy w zestawie nosze, które możemy złożyć i rozłożyć i oczywiście przewozić na nich pacjentów. Poza tym jak wyżej, otwierają się wszystkie drzwi, w środku jest sporo miejsca dla zabawek. Te pojazdy to cudo! Przeszły u nas też crash-testy (ale nie próbujcie tego w domu) i doskonale się trzymają. A na dodatek nie kosztują wcale tak dużo, jak można by się spodziewać patrząc na ich wielkość. Myślałam, że za tę cenę będą mniejsze. Pozytywnie się zaskoczyłam!


Pojazdy sprawiły nam dużo frajdy, często uczestniczą w zabawach dziewczyn i nie boją się parkować w różowych domkach dla lalek :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: