Znacie serię Bajki 5 minut przed snem ? Tworzy ją wydawnictwo Harper Kids i co rusz wzbogaca o nowe pozycje. Ostatnio o bajkę Spirit Riding ...

Mustang Duch Wolności w serii Bajki 5 minut przed snem

By | 10:00 Napisz komentarz

Znacie serię Bajki 5 minut przed snem? Tworzy ją wydawnictwo Harper Kids i co rusz wzbogaca o nowe pozycje. Ostatnio o bajkę Spirit Riding Free, znaną nam jako Mustang Duch Wolności.


Recenzja filmowa:


Książka ma dużą, czytelną czcionkę i ilustracje żywcem wyjęte z telewizyjnego odpowiednika :) No mówię wam, są kropka w kropkę! Wiem z rozmów z wieloma naszymi czytelnikami, że książki na podstawie bajek ze szklanego ekranu, pomagają niechętnym do czytania dzieciom - bo o swoich ulubionych bohaterach bardzo miło się czyta!


To opowieść o Lucky, jej przyjaciółkach i ich przygodach. Przeczytamy tutaj jak to się stało, że dziewczynka dosiadła Mustanga - konia, który nigdy nikomu nie dał się oswoić. Będziemy świadkami również rywalizacji pomiędzy przyjaciółkami, która nie mogła skończyć się dobrze. A na samym końcu wejdziemy odrobinę w świąteczny klimat.


Bajka o Mustangu to opowieść o przyjaźni, o więzi łączącej człowieka z koniem. Pełna akcji i wydarzeń, od których moje dzieci nie potrafią się oderwać, póki nie dobrną do końca. A do tego tak pięknie kolorowa. Zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom koni.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: