Seria książek Na Tropie. Szukaj i Znajdź wydawnictwa Harper Kids to książeczki pełne szczegółów do znalezienia na dużych, kolorowych ilustr...

My Little Pony i Smerfy na tropie. Wyszukiwanki

By | 10:00 Napisz komentarz
Seria książek Na Tropie. Szukaj i Znajdź wydawnictwa Harper Kids to książeczki pełne szczegółów do znalezienia na dużych, kolorowych ilustracjach. Mają bajkowe wnętrza i są idealne dla przedszkolaków.

Recenzja filmowa:


Fajna kolekcja tych książeczek została już wydana, na samym początku podlinkowałam ją możecie tam zobaczyć jacy bajkowi bohaterowie doczekali się publikacji w Na Tropie :) Z nowości w nasze łapki trafiły Smerfy i My Little Pony. Obie książki mają piękne, kolorowe wnętrza i nie takie trudne elementy do znalezienia. Myślę, że już trzylatki chętnie będą tropić torty, drabiny, ślimaki i inne szczegóły.


Książki, w których na dużych ilustracjach są szczegóły do szukania, świetnie rozwijają koncentrację i uważność. Poćwiczymy też tu liczenie, bo często podanych elementów jest więcej sztuk. A różnorodność bajkowych bohaterów sprawia, że z pewnością każdego coś zainteresuje.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: