Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham to seria książek wydawnictwa Harper Kids o dwóch zającach - tacie i synku, którzy razem odkrywają św...

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna. I kiedy jest zima...

By | 10:00 Napisz komentarz

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham to seria książek wydawnictwa Harper Kids o dwóch zającach - tacie i synku, którzy razem odkrywają świat. Przepiękne, absolutnie fantastyczne wnętrza książek sprawiają, że to prawdziwe perełki wśród literatury dziecięcej.


Recenzja filmowa:


To niedługie historie z klimatem całkowicie odpowiadającym porze roku, której dotyczą. W zapowiedzi jest już jesień i lato! My się nie możemy ich doczekać!


W książce zimowej zające grają w grę. Opowiadają, do czego należy rzecz, o której pomyślały - a drugi musi odgadnąć. Zimowe, śnieżne ilustracje robią tutaj wspaniały klimat. A zakończenie jest bardzo charakterystyczne dla tej serii i dotyczy dwójki naszych bohaterów.


I przechodzimy do wiosennej propozycji. Tu Duży Brązowy Zając opowiada Małemu Zajączkowi, co wyrośnie z jajek, z tej malutkiej sadzonki, z kijanki... To totalnie wiosenne tematy, zielono na ilustracjach i aż czuć z nich, że to już wiosna! A zakończenie - znów dotyczy dwójki naszych bohaterów.


To są prawdziwe cudeńka! Uwielbiamy, czytamy po stokroć, na pamięć już znamy ale nadal czytamy. Relacja, jaka łączy dwa zające jest niezwykła, odnoszą się do siebie z ogromnym szacunkiem i miłością i to się po prostu czuje czytając książki. Jeżeli nie znacie tych dwóch zajęcy, to ja was będę namawiać na poznanie ich. Myślę, że na prawdę warto!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: