Wspaniały dzień Peppy to książeczka z serii Historyjki z figurkami, od wydawnictwa Media Service Zawada. To dość duża, kartonowa lektura z ...

Świnka Peppa - figurki z książeczką

By | 20:00 Napisz komentarz
Wspaniały dzień Peppy to książeczka z serii Historyjki z figurkami, od wydawnictwa Media Service Zawada. To dość duża, kartonowa lektura z niezwykle bajecznym wnętrzem.


 Videorecenzja:


Historia zaczyna się od porannej wycieczki małych świnek z rodzicami do babci i dziadka. Przeżywają oni tam mnóstwo przygód! Wraz z upływem dnia będą się również bawić z przyjaciółmi, a także zrobią masę innych rzeczy. Wieczorem, kładąc się do łóżek, będą bez wątpienia szczęśliwymi świnkami.


Okładka książki ma pierwszą z figurek - Peppę, którą wyciągamy i możemy się nią bawić! Na końcu są jeszcze George, mama świnka, tata świnka, babcia świnka i dziadek świnka. Są też podstawki do figurek. Peppa jest troszkę olbrzymia, ale moim dziewczynom to nie przeszkadza w zabawie :)Figurki wykonane są ze sztywnej tektury i nie da się ich w żaden sposób zgiąć. Podstawki nie wypadają podczas zabawy. Są świetnym dodatkiem do czytania historii o Peppie, ale także w zabawie innymi figurkami.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: