Masza i Niedźwiedź: Uczę się... Liczyć oraz Robot Trains: Uczę się... Pisać to książeczki wydawnictwa Egmont, dzięki którym przedszkolaki ...

Uczę się liczyć i pisać z bohaterami z bajek!

By | 19:57 Napisz komentarz
Masza i Niedźwiedź: Uczę się... Liczyć oraz Robot Trains: Uczę się... Pisać to książeczki wydawnictwa Egmont, dzięki którym przedszkolaki z przyjemnością rozpoczną przygodę z literkami i cyferkami.


 Videorecenzja:


W serii ukazały się książki z różnymi bohaterami dziecięcych bajek. My o pisaniu mamy z Robot Trains - we wnętrzu jest pełno naszych robotowo-pociągowych przyjaciół! Przygodę z literkami zaczynamy od napisania imienia Kaya. Najpierw po literce, a później w całości, po śladzie i samodzielnie. A na kolejnych stronach zabaw literkowych jest jeszcze więcej.
Masza i Niedźwiedź poprowadzą nas przez świat liczb i liczenia. Policzymy motylki, owoce, nauczymy się pisać cyfry. Są nawet sudoku! I oczywiście co nieco do kolorowania. A wszystko w towarzystwie pięknych, maszowych ilustracji.

Te dwie książeczki, jak i cała seria, są świetnym wstępem do nauki pisania i liczenia. Dzięki nim dziecko pozna podstawy, a ulubieni bohaterowie sprawiają, że uczenie się jest przyjemnością.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: