W życiu każdego rodzica przychodzi taki czas, w którym dziecko zaczyna się interesować grami komputerowymi. Martynkę Minecraftem zaraził jak...

Zbuduj lunapark w Minecrafcie

By | 23:10 Napisz komentarz
W życiu każdego rodzica przychodzi taki czas, w którym dziecko zaczyna się interesować grami komputerowymi. Martynkę Minecraftem zaraził jakiś czas temu kolega z klasy. Obecnie Martynka ma swoją wersję gry na domowej konsoli i co jakiś czas sobie gra. Najczęściej buduje przeróżne rzeczy. A gdy zobaczyła tę książkę, szeroki uśmiech zagościł na jej buźce.


Videorecenzja:


Minecraft: Zbuduj! lunapark od wydawnictwa Egmont to książka pełna szalonych konstrukcji, które możemy przenieść do swojego świata w grze. Są w niej obrazki konstrukcji minecraftowych, ze wskazówkami jakich elementów do budowy użyć, czy w jakim terenie najlepiej je budować.


I tak, możemy stworzyć "dmuchany" zamek do skakania, możemy wybrać się na spływ łódkami, zbudować wodną zjeżdżalnię lub też wodne leje, karuzele, kolejki, a nawet diabelski młyn! Co prawda nie będzie się on kręcił, ale stanowić będzie dużą atrakcję naszego prywatnego, minecraftowego lunaparku.


Książkę docenią z pewnością wszyscy młodzi miłośnicy wznoszenia budowli w Minecrafcie. Bez wątpienia spodoba im się ten szalony, karuzelowy świat! Atrakcji jest tutaj całkiem sporo, a ich odtwarzanie w świecie gry (najlepiej w trybie kreatywnym) będzie nie lada wyzwaniem.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: