Samolot świnki Peppy to jedna z serii tematycznych świnkowych zabawek, które są bardzo często w użyciu. I nie tylko świnka i rodzinka nim p...

Świnka Peppa leci na wycieczkę!

By | 20:00 Napisz komentarz
Samolot świnki Peppy to jedna z serii tematycznych świnkowych zabawek, które są bardzo często w użyciu. I nie tylko świnka i rodzinka nim podróżują, ale także inne figurki.


 Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie i za ile kupić - klik.


W zestawie z samolotem jest figurka Peppy i walizka podróżna. Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa plastikowego, poza walizką - ona jest gumowa. Jakościowo wszystko jest super! Tm Toys kolejny raz stanął na wysokości zadania i wyprodukował zabawki, które są dziecioodporne. Samolot z racji swego przeznaczenia często jest w powietrzu, oczywiście trzymany w małych rączkach, ale niejednokrotnie wyślizgnął się i spadł. I nic mu nie jest.
`

Samolot ma otwierany dach, wysuwane schody, a w tylnej części otwierany luk bagażowy. Kabinę pilota też się otwiera - pani królik jest tu co prawda umieszczona na stałe i nie ma możliwości jej wyjęcia, ale można ją "zamknąć" i robi się puste miejsce dla kogoś, kto chciałby zostać pilotem.


Samolot ma kółka i może jeździć. I całkiem nieźle mu to wychodzi - kołowanie po pasie startowym o dla niego pikuś! We wnętrzu są trzy miejsca dla pasażerów. Mogą się wygodnie rozsiąść i cieszyć udanym lotem.


Zabawki z bajki Peppa towarzyszą nam odkąd Martynka skończyła dwa latka, teraz Oliwka się nimi bawi, a nawet ma nowe elementy - jak ten samolot na przykład. I wszystkie zestawy, także te sześcioletnie, nadal mają się super. Polecamy wszystkim małym fanom świnki i rodzinki!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: