Kajko i Kokosz Nowe Przygody: Królewska Konna z wydawnictwa Egmont to zupełnie nowe przygody znanych nam z dzieciństwa bohaterów. To kontyn...

Kajko i Kokosz bohaterowie z dzieciństwa w nowych przygodach!

By | 23:02 Napisz komentarz
Kajko i Kokosz Nowe Przygody: Królewska Konna z wydawnictwa Egmont to zupełnie nowe przygody znanych nam z dzieciństwa bohaterów. To kontynuacja kultowej serii, utrzymana w duchu oryginału ale jednak całkowicie inna. Ciekawi, co się kryje we wnętrzu?


 Videorecenzja:


Komiks jak na moje oko praktycznie się nie różni od oryginałów, ma identyczny klimat, czytając o przygodach bohaterów można odnieść wrażenie, że czyta się dzieła pana Christy. Na nowe przygody Kajka i Kokosza swego czasu czekało zapewne niemało osób! Świetnie, że się ukazują :)


W komiksie tym znajdziemy wszystko to, czym charakteryzują się te które wyszły spod pióra Christy - jest sytuacyjny humor, są awantury, bijatyki. Mamy kilka starszych komiksów i szczerze przyznam, że nie odczuwałyśmy różnicy czytając Nowe Przygody.


W tym tomie nasi bohaterowie będą eskortować do domu księżniczkę Salwę, której grozi niebezpieczeństwo. Niestety Kokosz nagle wstępuje do Królewskiej Straży Konnej i razem ze strażąc chce tropić najgroźniejszych przestępców. Czy Kajko da radę bez przyjaciela? Koniecznie przeczytajcie! :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: