Sylvanian Families to zabawki, które oczarowały mnie lata temu i które bardzo, bardzo chciałam mieć. Ale Martynka była wtedy na nie za mała...

Wiewiórka z Sylvanian Families na placu zabaw

By | 22:30 Napisz komentarz
Sylvanian Families to zabawki, które oczarowały mnie lata temu i które bardzo, bardzo chciałam mieć. Ale Martynka była wtedy na nie za mała, a później w naszym domu zaczęło pojawiać się tyle innych zabawek, że jakoś ciągle było mi nie po drodze zacząć inwestować w te. Aż pewnego jesiennego dnia, kiedy zbliżały się urodziny dziewczyn, stwierdziłam - teraz albo nigdy! Tak zaczęła się ta historia :) Która dziś liczy już całkiem niemało zestawów, a jednym z nich jest Przedszkolny domek na drzewie.


Videorecenzja:


Gdzie kupić i ile kosztuje - klik.


W zestawie jest drzewo, które pełni funkcję placu zabaw ale też jest miejscem odpoczynku (patrz: hamak). Jest stoliczek z krzesełkiem i przeurocza malutka wiewiórka w spodenkach. Figurka wykonana jest identycznie jak wszystkie inne sylvanianowe - milutka w dotyku, ma ruchome kończyny. Kocham te figurki, są absolutnie fantastyczne i to zdecydowanie najsłodsza zabawkowa kolekcja, jaką można z dziećmi zbierać :)


Jeżeli mamy inne zwierzątka wielkości wiewiórki, to oczywiście mogą one również z tego przedszkolnego drzewa korzystać. Mogą się huśtać na huśtawce, zjeżdżać ze zjeżdżalni, odpoczywać na hamaku, jeść drugie śniadanie na stoliczku. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół, co jest charakterystyczne dla Sylvanian Families.


A jak z jakością wykonania? Moim zdaniem zabawki te są bardzo dobrej jakości. Nie są one tanie, ale mamy gwarancję że będą nam służyć przez lata. Myślę, że gdy dziewczyny wyrosną z zabawek i schowam je do pudeł - to będą się nimi bawić w przyszłości moje wnuki!


Sylvanian Families to moje marzenie, które w końcu zaczęłam spełniać - a moje dziewczyny są tym zachwycone, bo im również figurki bardzo się podobają. Mają w swej kolekcji już kilka rodzin i różnych zestawów, którymi często się bawią.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: