Animal Club to kolekcja książeczek z puzzlami, zadaniami z wydawnictwa Media Service Zawada, która charakteryzuje się fantastycznymi ilustr...

Układanki z kolorowankami i pięknymi ilustracjami

By | 15:00 Napisz komentarz
Animal Club to kolekcja książeczek z puzzlami, zadaniami z wydawnictwa Media Service Zawada, która charakteryzuje się fantastycznymi ilustracjami! Na naszym kanale youtube były właśnie książeczki z zadaniami, książeczka do kąpieli z magicznymi stronami, a teraz przyszedł czas na książeczki z puzzlami.


Videorecenzja zwierząt z lasu:Zwierzęta na wsi w wersji filmowej pojawiły się już jakiś czas temu (powyższa videorecenzja ma do niej link), ale postanowiłam teraz na blogu pokazać obie książeczki. Ich wnętrza są bardzo podobne, każda układanka to osobne zwierzątko, a obok co nieco ciekawostek na jego temat. Natomiast po wyjęciu układanki naszym oczom ukazuje się kolorowanka (patrz videorecenzja).


Ilustracje są fantastyczne, jestem nimi oczarowana i kocham serię Animal Club! Same puzzle bardzo dobrze się ze sobą łączą i świetnie pasują do ramek. Trzeba trochę docisnąć paluszkiem te ostatnie które wkładamy, ale Oliwka sobie doskonale z tym daje radę. I co istotne, ułożone puzzle nie wypadają przy przewracaniu stron.


Jest to świetna propozycja dla maluchów, które wyrosły już z 2,3-elementowych puzzli. Wesołe obrazki, dziewięć elementów i obrazek-kolorowanka z podpowiedzią sprawiają, że układanie jest czystą przyjemnością.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: