Psi Patrol: Królewska Misja to kolejna książeczka, zupełnie nowa z fantastycznej serii niedrogich książeczek dla dzieci z bohaterami z ulub...

Psi Patrol ratują królewskiego pieska

By | 09:00 Napisz komentarz
Psi Patrol: Królewska Misja to kolejna książeczka, zupełnie nowa z fantastycznej serii niedrogich książeczek dla dzieci z bohaterami z ulubionych bajek, które wydaje Media Service Zawada. Regularnie ukazują się nowe "odcinki". W przygotowaniu obecnie numer 23, a dziś opowiem wam, jak Skye i reszta piesków ratują królewski tron i Sweetie!


 Videorecenzja:


Książeczki te charakteryzują się pięknym, bajecznie kolorowym wnętrzem. Każda lektura to jeden odcinek, który znamy (lub też w tym wypadku my nie znałyśmy) z telewizyjnej wersji bajki.


W Psimburgu miała się odbyć koronacja księżniczki. Przystroiła ona sobie tron i oczekiwała niecierpliwie tej chwili. Jej piesek, mała zadziorna Sweetie, miała jednak niecny plan - to ona chciała zostać królową! Postanowiła ukraść tron. Nikt jeszcze nie wiedział, że to ona okaże się złodziejaszkiem. Wszyscy myślą, że ktoś ją porwał razem z tronem!


Psi Patrol ruszył do akcji. Próbowali namierzyć tron, który to poleciał nawet do dżungli i do lodowej krainy! W dżungli Sweetie próbowała zostać królową małp - tu Tracker ruszył w pościg, ale niestety tron odleciał wprost do zamarzniętego świata. Tam mały biały piesek chciał zawładnąć pingwinami, a Everest usiłowała mu w tym przeszkodzić.


Oczywiście każda misja Psiego Patrolu kończy się zwycięsko, więc nie trudno zgadnąć że i w tym wypadku złodziej zostanie złapany, a księżniczka zasiądzie już jako królowa na swym tronie. Pieski jak zawsze staną na wysokości zadania :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: