Minecraft: Noc Nietoperzy wydawnictwa Egmont to drugi tom przygód piątki bohaterów, którzy zupełnym przypadkiem ku swojemu ogromnemu zaskocz...

Wejdź do środka gry! - Minecraft: Noc Nietoperzy

By | 22:19 Napisz komentarz
Minecraft: Noc Nietoperzy wydawnictwa Egmont to drugi tom przygód piątki bohaterów, którzy zupełnym przypadkiem ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu, znaleźli się w samym środku gry Minecraft. Założenie gogli do wirtualnej rzeczywistości przeniosło ich do świata gry!

Videorecenzja:


Kiedy szalona doktor Culpepper dała mi gogle, a oni jeszcze nie wiedzieli co ich czeka, wybrali tryb przetrwania. Musieli się więc osobiście zmierzyć z zombie i innymi potworami. A jakby tego było mało, w szkole dochodzi do bardzo dziwnej sytuacji - w trakcje lekcji nagle z szybu wentylacyjnego wylatują nietoperze!


Piątka głównych bohaterów musi stawić czoła zarówno nietoperzom w świecie realnym, jak i zgrai zombie w świecie Minecraft. I rozwikłać zagadkę, kto za tym wszystkim stoi..? Na dodatek okazało się, że zniknęły gogle dzięki którym przenosili się do świata Minecrafta! Czy ktoś w szkole zna ich tajemnicę..?


Minecraft: Noc Nietoperzy to książka przygodowa, która wciąga tak samo jak pierwszy tom (tu o nim pisałam). Nie mogłyśmy się oderwać od lektury!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: