Paryż z serii Moc zabawy wydawnictwa Media Service Zawada to książka, z którą wybierzemy się na wycieczkę do Paryża i zwiedzimy jego najważ...

Przenosimy się do Paryża. Na kartach książki.

By | 09:00 Napisz komentarz
Paryż z serii Moc zabawy wydawnictwa Media Service Zawada to książka, z którą wybierzemy się na wycieczkę do Paryża i zwiedzimy jego najważniejsze budowle! Ale to nie tylko książka.. To również ogromna mata do zabawy z paryskimi ulicami i cudowne figurki.


 Videorecenzja:


Książka ma kartonowe strony. Każda kolejna to inna charakterystyczna dla Paryża budowla czy też miejsce. Jest oczywiście Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame, jest Luwr, Sekwana i wycieczkowy statek którym możemy się przepłynąć... Są informacje i ciekawostki. A książkowe ilustracje przeplatane są zdjęciami.

Na końcu książki jest pudełko. A w nim mata do zabawy i fantastyczne figurki! Figurki przedstawiające m.in Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, ale jest też wycieczkowy statek którym płynąć można po Sekwanie, jest samochód i samolot. Wszystko, co potrzebne do urządzenia sobie wycieczki po Paryżu :)


To piękna książka, która stwarza wiele możliwości zabawy. I pozwala poznać najważniejsze paryskie miejsca.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: