Sierpniowe nowości komiksowe wydawnictwa Egmont to przede wszystkim coś, co wpisane jest do klasyki polskiej literatury. Kajko i Kokosz - kt...

Kajtek i Koko oraz Kajko i Kokosz - sierpniowe nowości komiksowe

By | 20:00 Napisz komentarz
Sierpniowe nowości komiksowe wydawnictwa Egmont to przede wszystkim coś, co wpisane jest do klasyki polskiej literatury. Kajko i Kokosz - któż ich nie zna?

Videorecenzja:


Zaczniemy od Kajtka i Koko, którzy w kosmicznej misji przeżywają niezwykłe przygody! Czwarty tom ich międzygalaktycznych przygód, czyli Kajtek i Koko w kosmosie: Planeta automatów, w której to chcąc ocalić przyjaciół bohaterowie odkrywają, że są obiektem ciągłej obserwacji mieszkańców planety. Tak się zaczyna ta niesamowita historia, w której będziemy śledzić m.in ich niezwykłe sny! Wiesz, że można sobie u nich wybrać, o czym będzie się chciało śnić? :)


Komiks stworzony przez Janusza Christę jest jednym z siedmiu, które traktują o kosmicznych przygodach Kajtka i Koko. To klasyka polskiego komiksu i myślę, że każdy powinien tych bohaterów znać.


Tak samo, jak każdy szanujący się komiksowy czytelnik, znać powinien Kajka i Kokosza :) W tym tomie pod tytułem Zamach na Milusza (czyli Milusia), po kaszubsku śledzimy losy bohaterów którzy zdecydowanie wpisani są do klasyki polskiej literatury. Janusz Christa na swój charakterystyczny humorystyczny sposób opowiada nam przygody smoka Milusia, którego przybranymi rodzicami stali się Kajko i Kokosz. Niestety nie udało im się pozbyć smoka, a co za tym idzie - pozostało zaakceptować fakt, że on jest i polubić jego niesforną naturę. A wybrykom smoka nie było końca! Jak się skończy ta niecodzienna opowieść? O tym w komiksie.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: