Smerfy i księga odpowiedzi wydawnictwa Egmont to 26 tom komiksu o tych sympatycznych, niebieskich stworkach, które kiedyś, lata temu ukazyw...

Smerfy i księga odpowiedzi - 26 tom komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz
Smerfy i księga odpowiedzi wydawnictwa Egmont to 26 tom komiksu o tych sympatycznych, niebieskich stworkach, które kiedyś, lata temu ukazywały się na polskim rynku, a teraz zostają wznawiane! Co nas bardzo cieszy, bo Smerfy to tak pozytywne postacie, że każdy powinien je znać.


 Videorecenzja:


Wnętrze komiksu utrzymane jest w niebieskim klimacie :) Dzisiejsze Smerfy są identyczne jak te sprzed lat, które pamiętam ze swojego dzieciństwa z wieczorynek. Moje dziewczyny połknęły smerfowego bakcyla już przy pierwszym smerfowym komiksie który się w naszym domu znalazł - i każdy kolejny z radością czytamy!


W tym tomie Papa Smerf musiał opuścić na pewien czas wioskę Smerfów, co przysporzyło mu sporo zmartwień - zawsze się martwi gdy musi wyjechać. Ważniak postanowił wysprzątać jego laboratorium i odkrył tam, że szafka z księgami nie została odpowiednio zabezpieczona. Ważniak się nią zaopiekował, jak na Ważniaka przystało. Czyli po prostu postanowił wypróbować księgę odpowiedzi. Księga prawidłowo wskazała mu wiek Papy Smerfa, co go bardzo ucieszyło. Postanowił korzystać z niej oczywiście dalej!


Komiksy o Smerfach zawsze są przygodowe i tym razem także dużo się tutaj dzieje. A co dokładnie - trzeba przeczytać samemu :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: