Uczę się... Angielskiego z My Little Pony i DC Super Przyjaciółmi ! To kolejne książki z serii Nauka i Zabawa wydawnictwa Egmont, w któryc...

Uczymy się angielskiego z kucykami i superbohaterami

By | 19:30 Napisz komentarz
Uczę się... Angielskiego z My Little Pony i DC Super Przyjaciółmi! To kolejne książki z serii Nauka i Zabawa wydawnictwa Egmont, w których tym razem będziemy wykonywać zadania związane z językiem angielskim.


 Videorecenzja:


A w nauce tego niełatwego języka pomogą nam bajkowi przyjaciele! Z kucykami poznamy nazwy budynków, kolorów, powiązań rodzinnych, zwroty takie jak przed, nad, obok, itp itd... Kucyki poprowadzą nas przez swoją krainę i będą nazywać wszystkie rzeczy po angielsku właśnie, a my razem z nimi będziemy rozwiązywać zadania i zapisywać wyrazy. W nagrodę po każdym zadaniu naklejamy sobie medal!

Superbohaterowie w równie ciekawy sposób zabiorą nas do krainy języka angielskiego. Z nimi też poznamy zwroty przed, nad, pod, itp. A także kolory, nazwy dni tygodni, miesięcy i dużo, dużo więcej! A wszystko dzięki interesującym zadaniom, które nie są zbyt trudne i każde dziecko myślę da sobie radę. I tutaj też są naklejki-medale, które po wykonaniu zadania naklejamy na każdej stronie.
Dodatkowo każda książka ma naklejki, które możemy wykorzystać jak tylko chcemy. Zdecydowanie lubimy taki sposób nauki języka!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: