Literkowe Przedszkole z serii Akademia Mądrego Dziecka od wydawnictwa Egmont, to niewielkie i niedrogie książeczki, które sprawią dzieciako...

Literkowe przedszkole - od F do J czytamy i rozwiązujemy!

By | 10:00 Napisz komentarz
Literkowe Przedszkole z serii Akademia Mądrego Dziecka od wydawnictwa Egmont, to niewielkie i niedrogie książeczki, które sprawią dzieciakom dużo frajdy!


Videorecenzja:


Każda książeczka jest o innej literce, choć historia w ich wnętrzu wcale nie opisuje literek, co to to nie - temat przewodni książek jest na daną literkę. I wszystkie wyrazy na te same litery są wyróżnione.


Ciekawe historyjki o długości idealnej dla przedszkolaków, wzbogacone kolorowymi ilustracjami i zadaniami na końcu: to zdecydowanie charakteryzuje tę serię. I to, że przed każdą historią jest mała i wielka litera do pokolorowania.


Książki te odpowiednie są na każdą porę roku, bo są i klimaty wiosenno-letnio-hamakowe i świąteczno-zimowe. Wybierzemy się na wycieczkę do prehistorii i staniemy oko w oko (oczywiście z bezpiecznej odległości) z burzą. A wszystko w towarzystwie sympatycznych przedszkolaków.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: