Zgnieciaki to pluszaki, które poza sprawianiem frajdy, działają również antystresowo. Podobno, bo osobiście nie zauważyłam aby te wszystkie...

Zgnieciaki - antystresowe pluszaki

By | 20:15 Napisz komentarz
Zgnieciaki to pluszaki, które poza sprawianiem frajdy, działają również antystresowo. Podobno, bo osobiście nie zauważyłam aby te wszystkie gniotki zgniotki jakikolwiek wpływ na dziewczyny miały, no ale skoro da się je zgniatać to chyba można je nazwać zabawkami antystresowymi :)

Tutaj można Zgnieciaki kupić (i sprawdzić najtańsze oferty) - klik.


 Videorecenzja:


Zgnieciaki to niezwykle milutkie pluszaki. Są tak niewyobrażalnie delikatne, że aż nie chce się ich wypuszczać z rąk! Można je zduszać, zgniatać, a one zawsze wracają do swojej postaci. To jest w nich wyjątkowe - obojętnie jak odkształcone, za każdym razem staną się kulką.


Wzorów Zgnieciaków jest masa. Każdy z pewnością znajdzie swojego ulubieńca :) Moje dziewczyny kochają pluszaki i obok tych nie umiały przejść obojętnie. Dzięki swej zgnieciakowatości są wyjątkowe. Zmieszczą się do plecaka, są idealne do ręki. Mniejsze dzieci jak Oliwka raczej dwoma rączkami maltretują pluszowego stworka, ale i ona nie ma problemu ze zduszaniem go.


Podsumowując, Zgnieciaki to fajne pluszaki.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: