Ale Samoloty! wydawnictwa Egmont to druga książka po Ale Samochodach autorstwa pana Michała Leśniewskiego, z której poznamy całkowitą hist...

Ale samoloty!

By | 10:38 Napisz komentarz
Ale Samoloty! wydawnictwa Egmont to druga książka po Ale Samochodach autorstwa pana Michała Leśniewskiego, z której poznamy całkowitą historię tym razem samolotów. Te dwie książki warto w mieć i to nie tylko w biblioteczkach chłopców - dziewczynki też chętnie poznają historię lotnictwa (i motoryzacji)!


 Więcej książki w filmie:


Książka należy do serii ART Egmont, co sprawia że możemy kupować ją w ciemno bez zaglądania do środka i mamy pewność, że będzie mieć piękne wnętrze. Opowie nam ona o historii lotnictwa. Od samego początku! Mamy tutaj również wyjaśnione pojęcia związane z tematem samolotowym. Wszystko napisane w sposób przystępny dla dzieci i zrozumiały nawet przez przedszkolaki.


Sama z ogromną przyjemnością przeczytałam książkę i sporo się z niej dowiedziałam. Jakoś wcześniej nie interesowałam się lotnictwem na tyle, aby wiedzieć kiedy i jak się to wszystko zaczęło i jak się rozwijało.


Ale samoloty! to książka, obok której nie można przejść obojętnie. Okładka przyciąga wzrok, wnętrze zachwyca, a treść wciąga. Na dodatek mamy tutaj szablon samolotu, który można wyjąć i używać w plastycznych pracach!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: