Motyle - fascynacja moich córek. Zresztą któż się nimi nie zachwyca? Te piękne, kolorowe, delikatne i kruche istoty są ozdobą ogrodów. Gdzie...

Mały Atlas Motyli - nie oderwiesz oczu

By | 22:09 Napisz komentarz
Motyle - fascynacja moich córek. Zresztą któż się nimi nie zachwyca? Te piękne, kolorowe, delikatne i kruche istoty są ozdobą ogrodów. Gdziekolwiek idziemy, wypatrujemy tych niezwykłych stworzeń. A teraz, dzięki Małemu Atlasowi Motyli z wydawnictwa Nasza Księgarnia, możemy spróbować odszukać obserwowane owady i poznać trochę informacji na ich temat.


 Videorecenzja:


Tutaj sprawdzić można ceny książki - klik.


Książka jest kartonowa, duża, "gruba", ma zaokrąglone rogi i przepiękne wnętrze. Są w niej zarówno zdjęcia motyli, ich rysunki, jak i ilustracje wykonane jakby z materiału. Nie sposób oderwać od nich wzroku, są fantastyczne!


To jedna z tych książek, którą można oglądać bez końca. A dziewczyny teraz z jeszcze większą zawziętością wypatrują ubarwień przelatujących w ogrodzie motyli - choć wiadomo, nie ma tutaj wszystkich okazów, bo to mały atlas. Ale dowiedziałyśmy się z niego, kto zjadł nam w zeszłym roku wszystkie liścia z krzaczka agrestu! :) Przeglądaniom książki, porównaniom, szukaniu szczegółów nie ma końca. To jest zdecydowanie książka, z którą spędzimy całe lato w ogrodzie.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: