Samochody budowlane zdalnie sterowane UGO Construction to dwie nasze nowości, z którymi spędzimy tegoroczne lato w ogrodzie. Jest koparka i...

Samochody budowlane zdalnie sterowane

By | 20:15 Napisz komentarz
Samochody budowlane zdalnie sterowane UGO Construction to dwie nasze nowości, z którymi spędzimy tegoroczne lato w ogrodzie. Jest koparka i wywrotka. Oba pojazdy jeżdżą i mają ruchome elementy, dzięki którym jest super zabawa!


 Videorecenzja pojazdów:


Samochód zdalnie sterowany to marzenie prawie każdego dziecka. I myślę, że wielu dorosłych którzy nie mieli takiego w dzieciństwie, również :) To spełnienie marzeń każdego! Nasze doświadczenie ze sterowanymi pojazdami jest dość spore, niejedno takie auto przez nasz dom się przewinęło i na różnych etapach rozwoju dziewczyny najróżniejsze takie zabawki na pilota miały. Ale jak przebiegły testy UGO Construction?


W filmie możecie zobaczyć, że nasypywanie piasku wcale nie jest takie proste. Wymaga to wprawy i odrobiny zręczności, aby pod odpowiednim kątem podjechać koparką do wywrotki i umiejętnie towar z jej łychy wysypać. Ramię koparki przechyla się w dół w trakcie podnoszenia, stąd nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Zawsze można zamiast piachu dać trochę kamieni i zabawa będzie ułatwiona.


Zarówno koparka jak i wywrotka są doskonale wykonane! Odwzorowane w najdrobniejszym szczególe, wyglądają jak pojazdy z placu budowy tylko pomniejszone. Zabawki są plastikowe z metalowymi elementami. Koła są gumowe, dzięki czemu poruszanie się w trudnym terenie jest ułatwione. Choć w piachu samochody się czasami zakopują, ale to przecież nie szkodzi - mały budowlaniec weźmie łopatę i tak podkopie, aby wyjechały z piaskowej pułapki :)


Pojazdy są tak wykonane, aby mogły w nich podróżować niewielkie figurki. Można więc stworzyć w piaskownicy prawdziwy plac budowy, z pracownikami, łopatami i foremkami! :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: