Wydawnictwo Ameet wydaje cudeńka! Na licencjach znanych bajek powstają książeczki, z którymi dzieciaki kreatywnie spędząc czas. Książeczki...

Bingo i Rolly w zamku księżniczek Disneya

By | 21:07 Napisz komentarz
Wydawnictwo Ameet wydaje cudeńka! Na licencjach znanych bajek powstają książeczki, z którymi dzieciaki kreatywnie spędząc czas. Książeczki z zadaniami, ale przede wszystkim z masą naklejek! Dziś pokażemy wam dwie z nowości, które się w naszym domu znalazły. Książeczka Bingo i Rolly wakcji: Misje Mopsiaków, a także Disney Księżniczki: Zamki księżniczek.


 Film o książkach:


Bingo i Rolly w akcji: Misje Mopsiaków to pozycja skierowana do młodszych dzieci. Zadania są bardzo proste i czytelne nawet dla trzylatków. Dołączone naklejki są wielokrotnego użytku, co oznacza zabawę bez końca! Piękne, kolorowe wnętrze idealnie odwozorowuje znaną z ekranu bajkę. A dzieci bardzo lubią książeczki ze swoimi ulubionymi bohaterami.


Zamki księżniczek to książeczka bajkowa! Też ma naklejki, które podzielone zostały na poszczególne królestwa. Osiem ogromnych pałaców pełnych szczegółów i niesamowitych komnat, uzupełniamy wielorazowymi naklejkami – co również oznacza zabawę bez końca. Jestem zakochana w tej książce. Mogę ją oglądać i oglądać, jest przepiękna! I na pewno oczaruje każdą małą dziewczynkę.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: