Głowa do góry, Sunny od wydawnictwa Jaguar to komiks, który od pierwszych wakacyjnych dni wprowadził nas w czytelniczy letni nastrój. Akcja...

Głowa do góry, Sunny – komiks idealny na lato

By | 20:30 Napisz komentarz
Głowa do góry, Sunny od wydawnictwa Jaguar to komiks, który od pierwszych wakacyjnych dni wprowadził nas w czytelniczy letni nastrój. Akcja dzieje się w latach 70, kiedy to Sunny wyjeżdża na wakacje do dziadka na Florydę.


 Videorecenzja:


Sunny początkowo jest przeszczęśliwa, w końcu Floryda to bardzo słoneczny stan, a na dodatek jest tam Disney World! Niestety na miejscu okazuje się, że dziadek nie ma zamiaru zabrać tam Sunny. I mieszka on na osiedlu emerytów, gdzie nie ma w ogóle dzieci...


Kiedy przerażenie Sunny sięga prawdopodobnie zenitu, poznaje Buzza. Dzieciaka, który jest w podobnej do niej sytuacji. Buzz to maniak komiksów i wciąga Sunny w komiksowy świat, ale nie tylko. Razem przeżywają fantastyczne przygody. A nawet udaje im się co nieco zarobić. Ale tak właściwie, to dlaczego rodzice wysłali Sunny na wakacje do dziadka? Czy chcieli coś przed nią ukryć..?


Głowa do góry, Sunny to komiks bardzo wakacyjny, od pierwszej do ostatniej strony. Trudno się oderwać od czytania kiedy za oknem mamy niemalże klimat z Florydy. A jeszcze lepiej – czytać go w terenie. Może na plaży..? Martynka preferuje ogrodowy hamak do czytania :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: