Wydawnictwo Ameet w ostatnim czasie zasypało nas nowościami. W dzisiejszym wpisie pokażę wam fantastycznie kolorowe naklejkowe książeczki i ...

Książeczki-kolorowanki z masą naklejek!

By | 09:46 Napisz komentarz
Wydawnictwo Ameet w ostatnim czasie zasypało nas nowościami. W dzisiejszym wpisie pokażę wam fantastycznie kolorowe naklejkowe książeczki i kolorowanki. Z księżniczkami Disneya oraz Fancy Nancy Clancy.


 O książeczkach w filmie:


Książeczki pełne są znanych nam bohaterów, którzy zdecydowanie umilają maluchowi czas spędzony na naklejaniu i kolorowaniu. Kolorowanka LEGO Disney to najróżniejsze księżniczki w wersji klocków LEGO - każda strona to kolorowanka z miejscem na naklejkę, która pełni również funkcję podpowiedzi w doborze kolorów.
Kolorowanka Fancy Nancy Clancy stworzona została na takiej samej zasadzie - obrazek z miejscem na naklejkę. Tutaj mamy scenki z bohaterami z bajki - musimy nadać im kolorów.
A Ubieranki naklejanki to niezwykle kolorowa książeczka z masą naklejek, w której mamy za zadanie ubrać bohaterów bajki Fancy Nancy Clancy. Są również naklejki, które wykorzystać możemy w dowolny sposób. To świetny sposób na kreatywne spędzenie czasu dla małych dziewczynek!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: